Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

od ilu lat jest facebook

Znaleziony temat: od ilu lat jest facebook

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Został założony w 2004 roku przez Marka Zuckerberga, Dustina Moskovitza i Eduardo Saverina. Od tamtej pory stał się nieodłącznym elementem życia wielu ludzi na całym świecie.

Jeśli zastanawiasz się od ilu lat istnieje Facebook, odpowiedź brzmi: od 17 lat. To już sporo czasu, ale wciąż jest to jedna z najchętniej odwiedzanych stron w sieci. Na Facebooku możemy dzielić się swoimi zdjęciami, filmami, poglądami i informacjami o sobie. Możemy także nawiązywać kontakty z ludźmi z całego świata, a nawet prowadzić biznes.

Jeśli chcesz założyć konto na Facebooku, nie musisz się martwić o to, że jest to trudne. Wystarczy wejść na stronę www.facebook.com i postępować zgodnie z instrukcjami. Warto jednak pamiętać, żeby uważać na swoje dane osobowe i nie udostępniać ich osobom, którym nie ufasz.

Facebook to także doskonałe narzędzie do promocji swojego biznesu. Możemy założyć stronę firmową i dzięki temu dotrzeć do potencjalnych klientów. Warto jednak pamiętać, żeby nie spamować użytkowników i nie narzucać im swoich produktów.

Podsumowując, Facebook to platforma społecznościowa, która istnieje od 17 lat i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy na niej dzielić się swoimi zdjęciami, filmami i poglądami, nawiązywać kontakty z ludźmi z całego świata oraz prowadzić biznes. Warto jednak pamiętać o ochronie swoich danych osobowych i nie narzucać swoich produktów użytkownikom.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: od ilu lat jest facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *