Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

o que é push no facebook

Znaleziony temat: o que é push no facebook

Push na Facebooku – co to jest i jak z niego korzystać?

Push to jedna z funkcji, którą oferuje nam Facebook. Dzięki niej możemy otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach, komentarzach, zaproszeniach na wydarzenia czy też aktualizacjach naszych znajomych. Dzięki temu nie przegapimy żadnej ważnej informacji i będziemy na bieżąco z tym, co dzieje się na naszym profilu.

Jak włączyć push na Facebooku?

Aby skorzystać z push na Facebooku, musimy najpierw włączyć tę funkcję. W tym celu należy przejść do ustawień naszego profilu i wybrać zakładkę „Powiadomienia”. Tam znajdziemy sekcję „Powiadomienia mobilne” i kliknąć w przycisk „Włącz”. Możemy również ustawić, jakie dokładnie powiadomienia chcemy otrzymywać – czy to tylko o wiadomościach, czy też o wszystkich aktywnościach na naszym profilu.

Jak korzystać z push na Facebooku?

Gdy już włączymy push na Facebooku, będziemy otrzymywać powiadomienia na naszym urządzeniu mobilnym. Możemy je zobaczyć na ekranie blokady, w pasku powiadomień czy też na ekranie głównym naszego smartfona. Aby przejść do konkretnego powiadomienia, wystarczy kliknąć na niego i zostaniemy automatycznie przekierowani do odpowiedniej sekcji na naszym profilu.

Push na Facebooku to bardzo przydatna funkcja, która pozwala nam na bieżąco śledzić to, co dzieje się na naszym profilu. Dzięki temu nie przegapimy żadnej ważnej informacji i będziemy zawsze na czasie. Warto z niej skorzystać, aby jeszcze lepiej wykorzystać możliwości, jakie oferuje nam Facebook.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: o que é push no facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *