Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

facebook w związku

Znaleziony temat: facebook w związku

Facebook w związku – jak korzystać z portalu społecznościowego?

Facebook to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. W Polsce korzysta z niego ponad 18 milionów osób. Portal umożliwia dzielenie się informacjami, zdjęciami, filmami oraz kontaktowanie się z innymi użytkownikami. Jak jednak korzystać z Facebooka w związku?

1. Ustawienia prywatności
Pierwszą i najważniejszą kwestią jest ustawienie prywatności swojego profilu. Warto zwrócić uwagę na to, kto może widzieć nasze posty, zdjęcia oraz informacje o nas. W związku warto również ustawić, kto może widzieć nasz status związku oraz oznaczenia na zdjęciach.

2. Wspólne konto
Niektóre pary decydują się na założenie wspólnego konta na Facebooku. W ten sposób mogą łatwiej kontrolować swoje profile oraz uniknąć nieporozumień związanym z kontaktami z innymi użytkownikami.

3. Nie oznaczaj partnera we wszystkich postach
Oznaczanie partnera we wszystkich postach może być uciążliwe i drażniące. Warto zachować umiar i oznaczać swojego partnera tylko w postach, które są dla niego istotne.

4. Nie publikuj prywatnych informacji
Nie publikuj prywatnych informacji o swoim związku na Facebooku. Nie każdy musi wiedzieć o waszych kłótniach czy intymnych chwilach.

5. Nie szukaj zemsty
Jeśli doszło do zakończenia związku, nie szukaj zemsty na swoim byłym partnerze na Facebooku. Nie publikuj obraźliwych postów ani nie oznaczaj go w negatywnych komentarzach.

Podsumowując, Facebook może być przydatnym narzędziem w związku, ale należy pamiętać o zachowaniu umiaru i prywatności. Dzięki temu unikniemy nieporozumień i konfliktów związanych z korzystaniem z portalu społecznościowego.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: facebook w związku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *